Pudełka z nadrukiem Technologie Galwaniczne

Pudełka reklamowe "Technologie Galwaniczne" łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Doskonale się prezentują i cieszą oko, a jednocześnie są bardzo wytrzymałe i zapewniają wygodne transportowanie produktu. Tak wykonane opakowanie z nadrukiem to dla firmy najlepsza wizytówka – profesjonalnie wykonane pudełko reklamowe świadczy o kompetencjach i rzetelności firmy.

Opakowania z nadrukiem dla "Technologie Galwaniczne"

Opakowania z nadrukiem "Technologie Galwaniczne" to przykład solidnego, kojarzącego się z profesjonalizmem pudełka wykonanego zgodnie z indywidualnymi zaleceniami firmy. Pudełko wyprodukowano z wysokiej jakości, wytrzymałej i dobrze znoszącej spory ciężar tektury falistej. Całość doskonale nadaje się na przechowywanie i przenoszenie większych produktów.

Pudełko zapewnia użytkownikowi komfort i daje gwarancję dużej wytrzymałości. Kojarzy się więc z solidnością i odpowiedzialnością. Trwałe i wykonane z dbałością o detale dobrze świadczy o firmie i sprawia, że ta w oczach klienta nabiera atrakcyjności.


pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe


Jak wykonaliśmy pudełka?

Na pudełku umieszczono wysokiej jakości nadruk, a całość dodatkowo pokryto folią, która sprawia, że opakowanie jest bardziej wytrzymałe i lepiej się prezentuje. Na opakowaniu znalazły się nazwa firmy i jej motto oraz zdjęcie nawiązujące do charakteru firmy. W grafice zastosowano proste formy oraz neutralną, niebieską kolorystykę – całość kojarzy się z rzetelnością i solidnością.

Czytaj także: Opakowanie, które samo sprzeda Twój produkt


pudełka reklamowe

pudełka reklamowe

pudełka reklamowe


Dlaczego warto postawić na pudełka reklamowe?

Atrakcyjność marki to jeden z głównych powodów, dla których warto postawić na wykonane na zamówienie pudełka reklamowe idealnie dostosowane do potrzeb firmy i rodzaju produktu. Spersonalizowane opakowania podniosą rangę firmy i dodadzą jej profesjonalizmu.


Zobacz nasze portfolioMasz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie