Pudełka reklamowe z nadrukiem

Opakowanie reklamowe pełni podwójną rolę. Z jednej strony ma za zadanie chronić umieszczony w pudełku produkt, zabezpieczając go przed porysowaniem, zgnieceniem czy połamaniem. Z drugiej – pełni także rolę promocyjną, ma za zadanie przyciągać uwagę i zapadać w pamięć, przy okazji budząc pozytywne skojarzenia z marką, której logiem zostały oznaczone.

Pudełka reklamowe z nadrukiem firmowym

Pudełka reklamowe przygotowane dla firmy BLV to przykład opakowania kojarzącego się z technologią i nowoczesnością. Wykonane z dbałością o detale, prezentuje się bardzo współcześnie i lekko. Jest proste i oryginalne zarazem. Solidne i estetyczne budzi pozytywne emocje i wzbudza zainteresowanie potencjalnego klienta.


pudełka reklamowe z nadrukiem


Jak wykonaliśmy pudełka?

Jeśli chodzi o stronę techniczną, pudełka z nadrukiem wyprodukowano z trwałego, odpornego na zarysowania i zniszczenia kartonu. Gruby i wytrzymały nie wygina się, nie pęka i nie strzępi, a tym samym zachowuje swój oryginalny wygląd mimo upływu czasu i czynników mechanicznych, takich jak tarcie czy ścieranie. Ze względu na delikatność produktu, który ma chronić opakowanie (żarówka), gruby karton ma też zastosowanie funkcjonalne – zabezpiecza wrażliwy przedmiot przed roztrzaskaniem lub pęknięciem.


pudełka reklamowe z nadrukiem


Pudełka z oryginalnym projektem

Atutem opakowania jest także jego wizualna strona. W projekcie użyto kolorów kojarzonych z profesjonalizmem i rzetelnością – bieli i czerni – w połączeniu z barwami sugerującymi nowoczesność i elastyczność: zieleni i niebieskiego. To połączeni jest bardzo efektowne i przyciągające uwagę. Na pudełku znalazła się nie tylko nazwa i logo producenta, ale także najważniejsze dane dotyczące produktu, pozwalające klientowi zorientować się w zawartości opakowania. Mimo sporej ilości informacji umieszczonych na opakowaniu całość prezentuje się lekko i przejrzyście.

Pudełka reklamowe BLV to przykład doskonałego połączenia estetyki i funkcjonalności. Nowoczesny projekt i wysoka jakość wykonania sprawiają, że opakowania ładnie się prezentują, dobrze chronią produkt, a jednocześnie stanowią wizytówkę profesjonalnej i godnej zaufania firmy.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Pudełka dla Netia [OPIS]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci Netia. Pudełka wykonane z wysokiej jakości kartonu GC1 z białym spodem.

Zobacz wpis
pudełka ozdobne

Opakowanie na kosmetyki [OPIS]

Opakowanie na kosmetyki zostały dopracowane pod każdym względem. Od strony technicznej zadbano o wysokiej jakości materiał i świetną jakość wykonania.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka dla T-Mobile [OPIS]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci T-Mobile pokryte nadrukiem offsetowym oraz folią błysk.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie