Pudełka reklamowe na tonery

Opakowanie to ważny element strategii promującej produkt. Powinno być solidnie wykonane i zaprojektowane z troską o detale – oryginalne przyciągnie uwagę potencjalnych klientów i wzbudzi zaciekawienie zawartością. Będzie dobrze świadczyło o firmie i stanie się jej wizytówką.

Pudełka reklamowe z nadrukiem firmowym

Pudełka reklamowe przygotowane dla Premium Toner Cartridge to przykład opakowania, które cechuje wysoka jakość zarówno pod względem wykonania jak i projektu. Do ich wyprodukowania wykorzystano gruby, odporny na uszkodzenia karton, który nie tylko estetycznie wygląda, ale przede wszystkim zapewnia wrażliwemu produktowi właściwą ochronę. Solidny, z gładko wykończonym zewnętrzem świetnie się prezentuje i wpada w oko. Wykonany z troską o detale dobrze świadczy o firmie i jej podejściu do klienta – jeśli producent włożył wysiłek w przygotowanie dobrego jakościowo opakowania, można liczyć na to, że będzie rzetelny i profesjonalny, realizując zlecone mu usługi.


pudełka reklamowe na tonery


Jak wykonaliśmy pudełka?

Wykonane dla Premium Toner Cartridge pudełka z nadrukiem wyróżnia także oryginalny projekt. Jego niewątpliwym atutem jest ciekawa kolorystyka. Projektant zastosował przykuwającą uwagę zieleń, która w zestawieniu z czernią wygląda stylowo i elegancko. Opakowanie jest więc zarazem nietuzinkowe i schludne. Na górnej warstwie opakowania umieszczono logo firmy oraz jej dane i najważniejsze informacje o produkcie. Najważniejszy element projektu stanowi nazwa firmy, inne detale są jej uzupełnieniem. Ten zabieg sprawia, że firma zapisuje się w świadomości klienta, a dodatkowo – dzięki innym zastosowanym zabiegom, takim jak użyta kolorystyka – kojarzy się z rzetelnością i profesjonalizmem.


pudełka reklamowe na tonery


Pudełka z oryginalnym projektem

Pudełka reklamowe Premium Toner Cartridge to przykład idealnego połączenia estetyki i funkcjonalności. Wyprodukowane z mocnego kartonu i wytrzymałe, ale zarazem eleganckie i stylowe budzą pozytywne skojarzenia. Projekt, cechujący się prostotą, ale i oryginalny dobrze wyraża ducha firmy: przedsiębiorstwa, które nadąża za zmienną rzeczywistością, ale jednocześnie twardo stąpa po ziemi i jest godne zaufania.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Pudełka dla Netia [OPIS]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci Netia. Pudełka wykonane z wysokiej jakości kartonu GC1 z białym spodem.

Zobacz wpis
pudełka ozdobne

Opakowanie na kosmetyki [OPIS]

Opakowanie na kosmetyki zostały dopracowane pod każdym względem. Od strony technicznej zadbano o wysokiej jakości materiał i świetną jakość wykonania.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka dla T-Mobile [OPIS]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci T-Mobile pokryte nadrukiem offsetowym oraz folią błysk.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie