Pudełko produktowe na lunch dla pasażerów prywatnych samolotów JetStory

Pudełko na lunch powstało z myślą o najbardziej wymagających osobach poruszających się prywatnymi samolotami JetStory. Nie jest to pudełko do sprzedaży detalicznej. W projekcie uwzględniono to, że pudełka na produkty spożywcze muszą spełniać określone normy. Wszelkie materiały użyte to produkcji są certyfikowane oraz bezpieczne dla użytkowników.

Stworzone pudełka na przekąski są nie tylko solidne, ale również efektowne. Umieszczono w nich otwór, który ma na celu wyeksponować zawartość. Dzięki temu lunch będzie wyglądał zachęcająco i smacznie.

Istotnym było, aby pudełka ozdobne były klasyczne i eleganckie, tak aby wpasowało się w politykę firmy. Całość utrzymana jest w kolorze czarnym. Na wierzchniej części umieszczono niewielki nadruk, który zawiera logo, a także krótki tekst. W bocznej części opakowania ulokowano przydatne dane kontaktowe. Nie wpływają one na design pudełka, gdyż na pierwszy rzut oka nie są widoczne.

Pudełka na produkty spożywcze

Podstawowym zadaniem pudełek na lunch jest zabezpieczenie przekąsek. Jest to rozwiązanie niezwykle profesjonalne oraz komfortowe z punku widzenia pasażerów samolotu. W dowolnym momencie mogą oni rozpakować produkt, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać go ze sobą.

Opakowanie pozwala na bezpieczny transport. Oczywistym jest, że wiele osób "je oczami". Właśnie dlatego priorytetem podczas tworzenia projektu pudełka było to, aby całość wyglądała apetycznie. Trzymając opakowanie z lunchem w dłoni ma się ochotę niemal natychmiast go odpakować i spróbować specjałów.


Czytaj także: Pudełka ozdobne Diverse OSTR



pudełka produktowe z nadrukiem

pudełka produktowe z nadrukiem


Stylowe pudełka na lunch

Do stworzenia idealnych pudełek na lunch niezbędnym było zapoznanie się ze specyfikacją produktu. Dzięki temu możliwe było ustalenie optymalnych wymiarów. Opakowanie wykonane jest ze sztywnego kartonu. Warto zaznaczyć, że nie jest to materiał matowy.

Jego powierzchnia jest idealnie gładka i nieco połyskująca. Nadruk został wykonany przy użyciu atestowanych farb ekologicznych, które są bezpieczne dla otoczenia. Całość prezentuje się ciekawie, więc nawet najbardziej wymagające osoby będą usatysfakcjonowane.


pudełka produktowe z nadrukiem

pudełka produktowe z nadrukiem


Jak wykonaliśmy pudełka?

Trzeba wspomnieć, że opakowania są na tyle trwałe, że nie uginają się pod ciężarem zawartości. Nie trzeba obawiać się, na ich powierzchni powstaną deformacje lub uszkodzenia.

Pudełko otwierane oraz zamykane jest za pomocą zakładek wkładanych do wewnątrz. Nie posiada standardowego wieczka, dzięki czemu nie ma ryzyka, że przekąska wypadnie na ziemie w momencie, gdy użytkownik nieprawidłowo chwyci opakowanie.



Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Pudełka dla Netia [case study]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci Netia. Pudełka wykonane z wysokiej jakości kartonu GC1 z białym spodem.

Zobacz wpis
pudełka ozdobne

Opakowanie na kosmetyki [case study]

Opakowanie na kosmetyki zostały dopracowane pod każdym względem. Od strony technicznej zadbano o wysokiej jakości materiał i świetną jakość wykonania.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka dla T-Mobile [case study]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci T-Mobile pokryte nadrukiem offsetowym oraz folią błysk.

Zobacz wpis