Pudełka ozdobne na prezenty dla barmanów

Pudełka reklamowe na akcesoria barmańskie są uosobieniem klasy i stylu. Wyróżnia się je niezwykle elegancja, która oczaruje nawet najbardziej wymagających.

Jest to opakowanie nie tylko praktyczne, ale również dekoracyjne. Tak zapakowane gadżety można wręczyć od razu, jako upominek. Pudełko nie wymaga dodatkowych osób, gdyż posiada nienaganny design.

Pudełka reklamowe dla PMI Barformers

Głównym założeniem podczas projektowania pudełek dla PMI Barformers było to, aby ulokować w nich wszystkie gadżety barmańskie. Są to produkty o nieregularnych i mocno zróżnicowanych kształtach, co stanowiło dodatkowe wyzwanie. Dodatkowym utrudnieniem były produkty wyposażone w sznurki i tasiemki, które ciężko jest wyeksponować.

Otwory na akcesoria barmańskie zostały tak dopasowane, aby po otworzeniu wieczka każdy produkt prezentował się efektownie. Każdy gadżet można swobodnie wyciągnąć, a następnie zapakować z powrotem do pudełka.


Czytaj także: Pudełka ozdobne Diverse OSTRpudełka ozdobne na prezenty

pudełka ozdobne na prezenty


Pudełka ozdobne idealne na event

Pudełka reklamowe zostały wykonane z solidnych i trwałych materiałów. Ich powierzchnia jest idealnie gładka i jednolita. Jedyny nadruk znajduje się na wieczku - jest to logo PMI Barformers połączona z grafika drinka. Opakowanie ma kolor wyrazistej czerni, a nadruk kontrastującej bieli. Jest to klasyka, która sprawdzi się na każdą okazję.

Prostota i minimalizm to główne atuty tego projektu. Pudełko znakomicie pełni swoją rolę, czyli niezawodnie chroni zawartość przed uszkodzeniem, a także eksponuje produkty. Ponadto wygląda niezwykle okazale, a jednocześnie nienachalnie, co sprawia, że umieszczone w środku gadżety barmańskie zyskują luksusowego charakteru.

Tak dizajnerskie opakowanie można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania różnego typu drobiazgów. Wydzielone okienka sprawdzą się podczas segregacji drobnych ozdób, czy też biżuterii.


Czytaj także: Pudełka ozdobne na dżemypudełka ozdobne na prezenty

pudełka ozdobne na prezenty


Jak wykonaliśmy pudełka?

Opakowanie zostało wykonane z dość sztywnego i wytrzymałego kartonu. Było to niezbędne, gdyż w jego wnętrzu znajdowały się elementy o relatywnie dużej wadze m.in. korkociąg. Ważne było to, aby gramatura użytego papieru była wystarczająca. W innym przypadku mogłoby dość do deformacji opakowania, a jest to niedopuszczalne.

Logo zostało wykonane z certyfikowanych materiałów, dzięki czemu jest odporne na ścieranie. Jego wysoka żywotność sprawia, że opakowanie pozostanie w perfekcyjnym stanie przez długi czas.

Należy dodać, że wszelkie materiały użyte do produkcji tego opakowania są w pełni bezpieczne i zgodne z aktualnie obowiązującymi normami. Jest ono przyjazne dla użytkowników oraz otoczenia.Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Pudełka dla Netia [case study]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci Netia. Pudełka wykonane z wysokiej jakości kartonu GC1 z białym spodem.

Zobacz wpis
pudełka ozdobne

Opakowanie na kosmetyki [case study]

Opakowanie na kosmetyki zostały dopracowane pod każdym względem. Od strony technicznej zadbano o wysokiej jakości materiał i świetną jakość wykonania.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka dla T-Mobile [case study]

Pudełko reklamowe dla klientów sieci T-Mobile pokryte nadrukiem offsetowym oraz folią błysk.

Zobacz wpis

Masz pytanie? Potrzebujesz porady? Chcesz wiedzieć więcej?


Wyślij zapytanie