Pudełko na kubek termiczny Lotos

Opakowania z nadrukiem Lotos prezentują się wyjątkowo estetycznie. To przykład doskonałego połączenia klasyki i oryginalności. Dzięki prostocie, jeśli chodzi o kolorystykę i krój, pudełko wzbudza zaufanie, a za sprawą oryginalnej formy (umieszczenie wizerunku produktu na opakowaniu) zwraca uwagę i zapada w pamięć.

Case study: Pudełko na kubek termiczny Lotos

Opakowania z nadrukiem Lotos przygotowane specjalnie z myślą o kubkach termicznych to przykład pudełka, które łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Pudełka reklamowe wykonano z wysokiej jakości kartonu GC1 z białym spodem. Opakowanie jest trwałe i odporne na zgniecenia i zniekształcenia. Zapewnia kubkowi skuteczną ochronę przed uszkodzeniem, jednocześnie doskonale się prezentując. Warstwa zewnętrza jest gładka i błyszcząca, a umieszczone na niej nadruki są wyraźne i mają intensywne kolory. Całość prezentuje się solidnie i kojarzy z profesjonalizmem i rzetelnością.pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem

pudełka reklamowe z nadrukiem

Czytaj także: Pudełka reklamowe MTV dla fanów muzyki

Jak wykonaliśmy pudełka?

Projektując pudełka z nadrukiem Lotos, zadbano o wysoką estetykę, którą charakteryzuje prostota i oryginalność zarazem. Opakowanie utrzymano w biało-czerwonej kolorystyce, która idealnie współgra z barwami logo, a tym samym tworzy spójną identyfikację wizualną. Oprócz logo producenta na pudełkach reklamowych umieszczono także wizerunek umieszczonego w środku produktu, a więc kubka termicznego. Obrazek nie tylko pozwala przyjrzeć się produktowi bez konieczności otwierania opakowania, ale także informuje o kolorze umieszczonego w środku kubka.

Pudełka z nadrukiem Lotos kojarzą się zarazem z tradycją i nowoczesnością. Kreują w świadomości klienta obraz firmy, która czerpie z przeszłości, ale jest otwarta na zmiany i dba o innowacyjność i nadążanie za nowymi trendami rynku.

Spersonalizowane opakowanie to nie tylko najlepszy sposób na zapewnienie produktowi odpowiedniej ochrony, ale przede wszystkim na zaistnienie w świadomości klientów i zwrócenie ich uwagi na proponowane usługi. Wykonane na zamówienie pudełko reklamowe idealnie odda charakter firmy, przyciągając uwagę i kreując określony odbiór przedsiębiorstwa.

Zobacz nasze portfolio


Masz pomysł na własne opakowania?


Napisz do nas
pudełka reklamowe

Dobre opakowanie to tylko część sukcesu

Nie trzeba bardzo wiele, aby klient pokochał Twoją markę i w przyszłości wybrał ją ponownie. Sprawdź co musisz wiedzieć.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Ładne i praktyczne sprzedaje się lepiej!

Atrakcyjność i praktyczność - te dwie cechy determinują decyzje zakupowe współczesnego klienta. Wykorzystaj to na swoją korzyść.

Zobacz wpis
pudełka reklamowe

Pudełka ekologiczne

Na całym świecie zapanowała moda na ekologię. Zaprojektuj pudełko zgodnie z nowymi trendami.

Zobacz wpis

Jak tworzyć materiały, które sprzedają więcej?